Een account maken is heel gemakkelijk!
Welkom
Hallo, als je inlogt kun je een wensenlijstje bijhouden, je bestellingen zien en nog veel meer!
Je hebt het minimaal aantal bereikt
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Standaard levertijd
: 1 dag
Fijn topje met spaghetti bandjes van fair trade en biologisch katoen. Het topje heeft een goede aansluitende pasvorm en de naden zijn mooi afgewerkt. Deze dames top heeft is GOTS gecertificeerd en heeft het Max Havelaar keurmerk. Merk Comazo ondergoed Materiaal 92% fair trade katoen en 8% elastan.
Sorteren op:
Bedankt voor het schrijven van een review, deze wordt pas na een paar dagen leesbaar op de pagina. Met vriendelijke groeten namens het Lotika team.
Heel fijn topje, warme kleur, zit prima. Vanwege de reviews van anderen 1 maat groter gekozen, dit was een goede beslissing.
Prettig topje, zacht materiaal en goede stretch. Vanwege recensie van iemand anders gekozen voor een grotere maat dan gewoonlijk (40 ipv 38) en dit bleek een goede keus te zijn!
Mooie "warme" kleur, de stof voelt prettig aan en het model zit goed. wel is het topje ca. 5 cm langer dan ik gewend ben; is even wennen maar geen probleem
Fijn aansluitend topje van zachte stof met een mooie kleur. Het topje valt klein, dus ik heb een maatje groter gekozen dan normaal.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.